5_20221231_105116.jpg

Novoroční přání 2023

Vážení příznivci SK Viktoria Sibřina,

Letošní rok končí. Zatímco fotbalová sezóna je ve své polovině a je velký předpoklad, že skončí úspěšně. Všechny mládežnické týmy jsou na předních příčkách jednotlivých soutěží a svými výkony potvrdily, že oprávněně. Náš A tým mužů přezimuje na deváté příčce se ztrátou 3 bodů na střed tabulky.

V ostatních činnostech klubu bilancovat rok 2022 můžeme. Velkým úspěchem letošního roku je realizace nového povrchu UMT a zahájení prací spojených s instalací nového osvětlení pro UMT a hlavní hřiště. Osvětlení pro UMT bude dokončeno v první polovině roku a věříme, že se nám podaří pokračovat s novým osvětlením i na hlavním hřišti.

Nejen pro naše mladé sportovce, ale především pro širší veřejnost a okolí jsme v uplynulém roce zorganizovali na našem hřišti dětský den a večerní zábavu pro dospělé. V září se pak naše hřiště proměnilo v letní kino. V těchto aktivitách budeme pokračovat i v roce 2023.

Pokud se ohlédneme zpět více než za uplynulý rok musím konstatovat, že klub se ve všech oblastech mění a vyvíjí. Již v této chvíli má na 200 aktivních členů. A právě tento pozitivní vývoj s sebou přináší do příštího roku jednu změnu, která odráží právě tento vývoj. Mění se logo našeho klubu. Věříme, že tato změna bude kladně přijata, a bude motivací k vytváření nové a perspektivní budoucnosti. Je ale nezbytné si uvědomit, že klub a jeho budoucnost vytváříme právě my všichni - hráči, trenéři, fanoušci, rodiče a jen na nás záleží jaký náš klub bude. Mějme tedy na paměti, že „Nikdo není víc, než klub“!

Rád bych poděkoval všem za jejich práci v uplynulém roce. Především pak trenérům a těm, kteří se starají o zajištění chodu klubu.

Do nového roku 2023 bych Vám všem rád popřál hlavně zdraví, spokojenost, hodně radosti a sportovních úspěchů.

Šťastný nový rok Vám všem!

Martin Mazura