Nábor

Mají Vaše děti zájem o fotbal a pohyb? Není nic jednoduššího, než přijít na jeden z tréninků a vyzkoušet si fotbal pod dohledem našich trenérů.

22_20230502_160934.jpgNáš fotbalový klub zve do svých řad všechny zájemce o dobrý fotbal. Ať jsi fanoušek či aktivní hráč, nebo chceš-li teprve začít s fotbalem, přijď mezi nás. Hledáme hlavně šikovné kluky ( ale i holky) do všech mládežnických družstev.

Jak to nejlépe udělat?

Přijď na kterýkoliv z tréninků mužstva, do kterého bys patřil svým věkem , kopačky a převlečení s sebou a můžeš si vyzkoušet, jestli tě to s námi bude bavit. Rodiče i prarodiče, máte-li zájem, aby vaše dítě :

  • pravidelně sportovalo a to v létě (na hřišti) i v zimě (na UMT3G),
  • se zabavilo v kolektivu stejně starých kluků a holek,
  • vyrůstalo a rozvíjelo své schopnosti pod dohledem kvalitních trenérů s trenérskou licencí,
  • se mohlo v létě účastnit soustředění a kempu zaměřených nejen na fotbal,
  • Vám dělalo radost, když budete pozorovat jeho fotbalové kroky,

pak přiveďte k nám nového adepta a my se rádi postaráme o naplnění výše uvedených řádků. Pro mnohé rodiče může být zajímavým argumentem i to, že členské příspěvky mládeže v našem oddíle jsou proti oddílům z nejbližšího okolí nejnižší, a snaha oddílu je zaměřena i na základní materiální vybavení hráče. Také můžete zatelefonovat  trenérovi či vedoucímu mužstva a oni Vám rádi poradí a zodpoví Vaše dotazy

Registruj se v členské sekci:  Registrace nového člena