Informace pro nové členy

Zde jsme připravili informace pro nově příchozí členy, kteří se teprve seznamují s fungováním našeho klubu. Pojďme si to projít pěkně krok za krokem, ať na nic důležitého nezapomeneme:

První krok

Absolvovali jste zkušební trénink a jste pevně rozhodnuti stát se součástí týmu SK Viktoria Sibřina. Tak si zapište do diáře, kdy jsou další tréninky Vašeho týmu, stačí si otevřít tento odkaz TRÉNINKY a ihned vše zjistíte. Pokud potřebujete zodpovědět ještě nějaké dotazy, kontaktujte trenéra Vašeho týmu.

Druhý krok

Proveďte registraci malého sportovce otevření tohoto odkazu Registrace nového členaObratem Vám zašleme na email přístupová hesla do Členské sekce, která slouží k omlouvání na tréninky, potvrzení nominace na zápasy, k přihlášení na akce pořádané klubem nebo správě financí. Pokud by nastal problém s přihlášením do Členské sekce, neváhejte kontaktovat Martina Mazuru (mazura@skvs.cz - + 420 602 387 391), který Vám s přihlášením pomůže.

Skrz členskou sekci se přihlašujete na klubové akce a na tréninky, dostáváte informace o nominacích na ligová utkání, získáváte platební údaje a uskutečňujete platbu, nahráváte zdravotní prohlídku, stahujete si potvrzení o zaplacení a v neposlední řadě získáváte všechna důležitá klubová sdělení.

Třetí krok

Platba příspěvků – informace ohledně platby příspěvků jsou uvedeny v Členské sekci - záložka "PLATBY"

Čtvrtý krok

Zajistěte si včas zdravotní prohlídku ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA, která Vás bude opravňovat k účasti na utkání pod hlavičkou SK Viktoria Sibřina a Její platnost si můžete ověřit v Členské sekci, která Vás na její vypršení upozorní.

Pátý krok

E-shop
Florbalové vybavení a klubové oblečení a doplňky můžete zakoupit na našem e-shopu. Ve spolupráci s našimi partnery jsme si pro Vás připravili široký sortiment toho nejkvalitnějšího oblečení a vybavení. Tak neváhejte a udělejte hned na start něčím radost svému novému 

    Šestý krok

    Sledujte naše komunikační/informační kanály, jejichž prostřednictvím šíříme informace a povědomí o našem klubu:

    • Facebook I 
    • Instagram I 
    • Flickr I