SK Viktoria Sibřina
Nový člen
Tréninky
Klubové akce
Program zápasů
Členská sekce
e-shop
Facebook
Instagram
Nový člen
Tréninky
Klubové akce
Program zápasů
Členská sekce
e-shop
Facebook
Instagram
menu
Klub
Informace o klubu
Hymna
Trenéři
Místa
Tréninky
Ke stažení
Transparentní účet
Partneři
Muži
Týmy
Články
Nábor
Kontakty
Klub
Informace o klubu
Hymna
Trenéři
Místa
Tréninky
Ke stažení
Transparentní účet
Partneři
Muži
Týmy
Články
Nábor
Kontakty
Nový člen
Tréninky
Klubové akce
Program zápasů
Členská sekce
e-shop
Facebook
Instagram
Klub
Informace o klubu
Hymna
Trenéři
Místa
Tréninky
Ke stažení
Transparentní účet
Partneři
Muži
Týmy
Články
Nábor
Kontakty
Nový člen
Tréninky
Klubové akce
Program zápasů
Členská sekce
e-shop
Facebook
Instagram
Starší žáci
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Starší žáci
Zápasy
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Všechny zápasy
Minulé
Budoucí
září 2023
neděle
10. 9.
SK Šestajovice
SK Viktoria Sibřina
ne 10. 9. 2023 14:00
@
Šestajovice
,
OP SŽ, 3. kolo
2:6
ne 10. 9. 2023 14:00
@
Šestajovice
,
OP SŽ, 3. kolo
středa
13. 9.
SK Viktoria Sibřina
Slavia Louňovice
st 13. 9. 2023 18:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 1. kolo
15:0
st 13. 9. 2023 18:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 1. kolo
sobota
16. 9.
SK Viktoria Sibřina
AFK Nehvizdy
so 16. 9. 2023 14:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 4. kolo
4:4
so 16. 9. 2023 14:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 4. kolo
neděle
17. 9.
SK Viktoria Sibřina
SKK Hovorčovice
ne 17. 9. 2023 13:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 2. kolo
1:2
ne 17. 9. 2023 13:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 2. kolo
sobota
23. 9.
SK Mirošovice
SK Viktoria Sibřina
so 23. 9. 2023 13:30
@
SK Mirošovice
,
OP SŽ, 5. kolo
1:6
so 23. 9. 2023 13:30
@
SK Mirošovice
,
OP SŽ, 5. kolo
středa
27. 9.
SK Viktoria Sibřina
Sokol Hrusice
st 27. 9. 2023 17:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 6. kolo
3:6
st 27. 9. 2023 17:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 6. kolo
říjen 2023
neděle
8. 10.
Kostelec nad Černými lesy/Stříbrná Skalice
SK Viktoria Sibřina
ne 8. 10. 2023 10:00
@
Kostelec nad Černými lesy
,
OP SŽ, 7. kolo
0:7
ne 8. 10. 2023 10:00
@
Kostelec nad Černými lesy
,
OP SŽ, 7. kolo
sobota
14. 10.
SK Viktoria Sibřina
Sokol Veltěž
so 14. 10. 2023 14:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 8. kolo
8:0
so 14. 10. 2023 14:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 8. kolo
sobota
21. 10.
FK Dobřejovice
SK Viktoria Sibřina
so 21. 10. 2023 12:30
@
Dobřejovice
,
OP SŽ, 9. kolo
2:9
so 21. 10. 2023 12:30
@
Dobřejovice
,
OP SŽ, 9. kolo
sobota
28. 10.
SK Viktoria Sibřina
Sokol Měšice
so 28. 10. 2023 12:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 10. kolo
2:1
so 28. 10. 2023 12:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 10. kolo
listopad 2023
sobota
4. 11.
Sokol Škvorec
SK Viktoria Sibřina
so 4. 11. 2023 13:00
@
Škvorec
,
OP SŽ, 11. kolo
0:6
so 4. 11. 2023 13:00
@
Škvorec
,
OP SŽ, 11. kolo
sobota
11. 11.
SK Viktoria Sibřina
MSK Klecany 1921
so 11. 11. 2023 14:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 12. kolo
4:3
so 11. 11. 2023 14:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 12. kolo
sobota
18. 11.
FK Brandýs - Boleslav B
SK Viktoria Sibřina
so 18. 11. 2023 10:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
OP SŽ, 13. kolo
4:2
so 18. 11. 2023 10:00
@
FK Brandýs - Boleslav
,
OP SŽ, 13. kolo
březen 2024
neděle
24. 3.
Slavia Louňovice
SK Viktoria Sibřina
ne 24. 3. 2024 15:00
@
Louňovice
,
OP SŽ, 14. kolo
0:12
ne 24. 3. 2024 15:00
@
Louňovice
,
OP SŽ, 14. kolo
duben 2024
sobota
6. 4.
SK Viktoria Sibřina
SK Šestajovice
so 6. 4. 2024 14:30
@
SIbřina
,
OP SŽ, 16. kolo
9:0
so 6. 4. 2024 14:30
@
SIbřina
,
OP SŽ, 16. kolo
sobota
13. 4.
AFK Nehvizdy
SK Viktoria Sibřina
so 13. 4. 2024 14:00
@
Nehvizdy
,
OP SŽ, 17. kolo
2:2
so 13. 4. 2024 14:00
@
Nehvizdy
,
OP SŽ, 17. kolo
sobota
20. 4.
SK Viktoria Sibřina
SK Mirošovice
so 20. 4. 2024 12:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 18. kolo
7:0
so 20. 4. 2024 12:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 18. kolo
sobota
27. 4.
Sokol Hrusice
SK Viktoria Sibřina
so 27. 4. 2024 10:15
@
Hrusice
,
OP SŽ, 19. kolo
0:5
so 27. 4. 2024 10:15
@
Hrusice
,
OP SŽ, 19. kolo
květen 2024
sobota
4. 5.
SK Viktoria Sibřina
Kostelec nad Černými lesy/Stříbrná Skalice
so 4. 5. 2024 12:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 20. kolo
7:2
so 4. 5. 2024 12:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 20. kolo
středa
8. 5.
SKK Hovorčovice
SK Viktoria Sibřina
st 8. 5. 2024 14:00
@
Hovorčovice
,
OP SŽ, 15. kolo
2:3
st 8. 5. 2024 14:00
@
Hovorčovice
,
OP SŽ, 15. kolo
neděle
12. 5.
Sokol Veltěž
SK Viktoria Sibřina
ne 12. 5. 2024 13:00
@
Veltěž
,
OP SŽ, 21. kolo
0:7
ne 12. 5. 2024 13:00
@
Veltěž
,
OP SŽ, 21. kolo
sobota
18. 5.
SK Viktoria Sibřina
FK Dobřejovice
so 18. 5. 2024 13:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 22. kolo
7:1
so 18. 5. 2024 13:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 22. kolo
sobota
25. 5.
Sokol Měšice
SK Viktoria Sibřina
so 25. 5. 2024 13:00
@
Měšice
,
OP SŽ, 23. kolo
0:4
so 25. 5. 2024 13:00
@
Měšice
,
OP SŽ, 23. kolo
červen 2024
sobota
1. 6.
SK Viktoria Sibřina
Sokol Škvorec
so 1. 6. 2024 15:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 24. kolo
15:0
so 1. 6. 2024 15:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 24. kolo
neděle
9. 6.
MSK Klecany 1921
SK Viktoria Sibřina
ne 9. 6. 2024 10:15
@
Klecany
,
OP SŽ, 25. kolo
3:4
ne 9. 6. 2024 10:15
@
Klecany
,
OP SŽ, 25. kolo
sobota
15. 6.
SK Viktoria Sibřina
FK Brandýs - Boleslav B
so 15. 6. 2024 12:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 26. kolo
5:1
so 15. 6. 2024 12:00
@
SIbřina
,
OP SŽ, 26. kolo